PS2 Top 5

Sponzorujeme

Zajímavosti

05.12.2012
Navštivte Náš prodejní stánek na Vánočních trzích v Praze v Holešovicích od 11.12.-20.12.Co pro Vás budeme mít k prodeji?Nejposlednější digitální a telekomunikační techniku z našeho dovozu..Hodinky s mobilním telefonem,Luxusní mobily,Fm transmittery,MP3 přehravače,digitální autorádia,LED žárovky,pamětové karty,Sony PSP,PS3.. a stejně tak si můžete na místě objednat jakékoliv zboží z Našeho sortimentu s expresním dodáním do 3 pracovních dnů na Vaši adresu..Více o veltrhu zde.

!Nezapomeňte!
U všech uskutečněných objednávek do 21.12. garantujeme dodání do 24.12.

Hezké Vánoce a do nového roku s úsměvem..

12.08.2009

Do konce roku pro Vás spustíme zcela nový web specializující se pouze a jen na  opravy herních konzolí...Doména na které stránky poběží bude upřesněna..

Co od nás můžete můžete očekávat?
Zcela nové a nižší ceny za opravy..
,mimo jiné sekci bazar kde můžete zakoupit konzole z druhé ruky nebo si nechat vypočítat kalkulaci nákupu protiúčtem..A to nejdůležitější je individuální a profesionální přístup na který jste již léta zvyklý..Budeme Vás průběžně informovat..!


24.03.2009
V průběhu měsíce dubna Vám přinášíme opět nový sortiment..GP SPECIALS,z názvu již patrné,že se bude jednat o něco zvláštního(jiného),než jste byli u GP doposud zvyklí..Ať již bude tato prodejní sekce směřovat malinko jiným směrem,jsme přesvědčeni,že zde najdete opravdu zajímavosti a pokud Vás elektronika moderní doby zajímá,rádi utrácíte za věci které se dnes opravdu hodí a chcete nakupovat výhodně nebo chcete být čistě "up-to-date", tak jste přímo na správném místě..!Najdete zde v prodeji FM Transmittery - speciální mp3 přehravače do auta, Hodinky s mobilem,Mobily s analogovým i digitálním tunerem,Telefony na 2 a více simkaret a mnoho dalšího..Prodejní sekce GP SPECIALS přichází již brzy a právě pro Vás..Pozor extra výhodné zaváděcí ceny pod záštitou našeho významného obchodního partnera a dovozce tohoto sortimentu pro ČR.

01.03.09

Pozor.,Rozšířili jsme sortiment..Nyní nově v prodeji kvalitní oblečení  (mykiny,trička,čepice...) a dále tu máme pro Vás v nabídce kolečkové brusle a vše co se In-Line skatingu týká..Sledujete i nadále naši stále se rozšiřující nabídku.Nakupujte za super ceny po celý rok..!GP děkuje za Vaši přízeň.

20.10.08
Dne 15.10. získala naše firma zastoupení společnosti Naitech (www.naitech.eu) pro Prahu a okolí.. Veškeré objednávky přes tento internetový obchod můžete nyní objednávat také prostřednictvím naší firemní e-mailové adresy info@servis-konzoli.cz. Osobní odběr možný po předchozí dohodě na adrese: Gamesparadise- U Hráze 248/24 Praha 10-Strašnice. Máte-li jakýkoliv dotaz,přejete si ověřit dostupnost zboží,neváhejte a kontaktujte Nás.Můžete tak učinit i na tel. číslech: 602 846 421 a to Po-Pá (10:00-18:00). Děkujeme

04.08.08
Nyní registrujeme Vaše objednávky  na opravy herních konzolí také na stránkách www.servis-konzoli.eu
Do konce roku rozšiřujeme sortiment a
připravujeme novou kamennou prodejnu..Spolu s tím spouštíme online prodejny zabývající se prodejem mobilních telefonů a ostatní digitální techniky moderní doby...Nadále se Vám budeme snažit nabídnout ty nejlepší ceny i služby...Děkujeme Vám za důvěru kterou nám již léta dokazujete.Váš tým www.Gamesparadise.cz ,Recenzeher.eu a Hry a herní konzole Beroun.

01.06.08

Ve spolupráci s Naším hlavním partnerem Recenzeher.eu připravujeme mnoho zajímavých akcí během následujících měsíců..Nepřehlédněte prosím tituly pro XBOX360 a PS3 k předobjednání,které budou již brzy na skladě..Jedná se například o
Alone in the Dark ,nebo Battlefield: Bad Company..Majitelé Playstation 3 se brzy dočkají také velmi očekávaného titulu Ferrari Challenge , nebo naopak skvělého FPS titulu  Brothers in Arms: Hell's Highway.

20.01.08

Připravujeme spuštění nového webu www.servis-konzoli.eu. Tento web se bude specializovat přímo na opravy herních konzolí a v budoucnu i velkoobchodní prodej náhradních dílů.Nově a pouze u Nás budete moci s ostatními řešit problematiky Vašich přístrojů "online" prostřednictvím našeho chatu.


13.12.
07
..Informace pro zákazníky G.P..
Přejete si mít dárky včas pod stromečkem? U nás se dodací lhůty nemění ani v tomto předvánočním shonu, jako tomu mnohdy bývá u některých internetových obchodů..Vaše objednávky řešíme NONSTOP po celých 24 hodin. Veškeré přijaté objednávky do 19.12. obdržíte včas...Poslední předobjednané PS3 Starter Pack budou rozesílány nejpozději v pondělí 17.12. Děkujeme a přejeme příjemný nákup.

09.11.07

Omlouváme se všem zákazníkům,kteří si předobjednali titul Call of Duty 4 za opožděné dodání..Dne 12.11. bude expedována většina předobjednaných kusů na všechny platformy.

28.10.07

Top novinky na Playstation 3 již brzy v prodeji..Objednejte již dnes a zajistěte si včasné dodání..Jedná se zejména o tituly Haze
(PS3,XBOX 360), Assassins Creed (PS3,PC,XBOX 360), Beowulf (PS3,PC,XBOX 360),Alone in the Dark (PS3,PC,XBOX 360) a jiné neméně kvalitní tituly..Pro Váš velký ohlas spustíme poslední víkendový výprodej v tomto roce a to ve dnech 24. a 25.11.

18.10.07

Vážení zákazníci G.P..Nepřehlédněte prosím žhavé novinky a současně tituly s téměř nejvíce předobjednávkami..Nyní skladem: Half-Life 2 The Orange Box pro PC a XBOX 360, Nhl 08 pro PS3,PS2 a PC


06.10.07

Dnem 06.10. jsme pro Naše zákazníky spustili víkendový program s názvem "radikální výprodej" a rozhodli  jsme se v rámci akce snížit ceny na minimum..S platností do 31.10. nakoupíte u Nás každou sobotu & neděli mezi 12:00-14:00 veškerý sortiment za bezkonkurenční ceny,tak neváhejte a využijte této speciální akce.Vážíme si Vaší důvěry,kterou nám již léta dokazujete a přejeme Vám příjemný a pohodlný nákup.Váš  herní specialista Gamesparadise