PS2 Top 5

Sponzorujeme

Zajímavosti

PROČ JE  VÝHODNÉ STÁT SE NAŠÍM ZÁKAZNÍKEM..,NAKUPOVAT A PRODÁVAT PRÁVĚ U NÁS?

Náš systém nakupování a prodeje je velmi jednoduchý a šetří Váš drahocenný čas i peníze..U nás získáte výhody,se kterými se jen tak v nějakém obchodě nesetkáte..Mezi tyto výhody patří:
1.    Koupíte-li si v kterémkoliv specializovaném kamenném obchodě ve městě hry v hodnotě nad 799,-Kč. a donesete nám je do 14 dnů s dokladem o koupi v nepoškozeném stavu,vykoupíme je od Vás za cenu o 500,-Kč nižší než byl nákup dané hry,nebo o 300,-Kč nižší , než by byl nákup této hry v našem E-shopu. V případě že nebudete chtít peníze vyplatit ,můžete tento kredit využít opět na koupi nové hry,nebo příslušenství v našem Online obchodě www.gamesparadise.cz , kde nakoupíte za ceny opravdu v bezkonkurenční cenové hladině....K realizaci takového výkupu vycházíme z MOC,nikoliv z internetových cen.


2. Již od roku 2003 jsme současně  specializovaným pozáručním  servisem pro veškeré herníkonzole. Setkate-li se s poruchami Vašeho přístroje svěřte jej určitě do našich rukou.Zkušenosti v tomto oboru máme obrovské a ceny za opravy jsou velmi příznivé.Opravujeme i modifikované konzole a jsme Vám schopni zajistit i  samotnou instalaci umožňující hraní dovozových her.


3.    Možnost nákupu zboží na protiúčet


4.    Výkup za hotové nebo komisní prodej (Na základě komisní smlouvy a předem dohodnuté prodejní  ceny je Vaše zboží nabízeno na našich serverech..Jakmile bude zboží prodáno odečte si naše firma 25% provizi ze zprostředkovaného prodeje a následně Vám bude(dle dohodnutého termínu) vyplacena rozdílová částka.Uzavřít komisní smlouvu lze pouze na adrese naší firmy.


5.    Rozvoz objednaného zboží po celém území Prahy do 24 hodin

     (Tato služba je v současnosti pozastavena.)


Jste z Prahy a jste pracovně vytíženi?Nechcete trávit Váš drahocený čas čekáním ve frontě na poště,nebo až Vás kontaktuje dopravce od PPL,či máte špatné zkušenosti s objednáním zboží na dobírku? !Objednejte si zboží postřednictvím našich  firemních rozvozů ! Veškeré skladové položky našeho webu můžete mít již v den Vaší objednávky a to za paušální dopravné 99,-,Kč. Adresu a časy upřesníte do objednávky a je to. Pak už jen vyčkáte na telefon od našeho pracovníka který Vám oznámí čas doručení.Dovezené zboží si překontrolujete,že je bezvadném stavu a také Vám jej s ochotou na požádání předvedeme..


                                         PO-PÁ 15:00-19:00VÝHODY:Absolutně žádný risk.Zboží zaplatíte a převezmete osobně od našeho pracovníka.Šetříme Váš čas a protože je naším cílem uspokojit své zákazníky,pokusíme se i nadále dělat vše pro to,aby jste s našimi službami byli spokojeni. :