PS2 Top 5

Sponzorujeme

Zajímavosti

Provozovatel obchodu (korespondenční adresa):
ITS SERVISMAX s.r.o.

Karlovo nám. 29, Praha 2
120 00
Česká republika
IČO: 24230880


Adresa pro příjem servisních zakázek

SERVIS KONZOLI
Karlovo nám. 29, Praha 2
120 00
Česká republika

(V případě osobního doručení přístroje je nutné předem volat na tel. 602 846 421)
 

Otázky a připomínky:
info@gamesparadise.cz

Mobil.
•602 846 421 • 602444421

ICQ.
• 592239946

Skype.

www.servis-konzoli.cz

Vaše otázky, či přání se budeme snažit řešit co možno nejrychleji a k Vaší spokojenosti. Prosíme o pokud možno stručné a srozumitelné formulace Vašich dotazů..Veškeré skladové položky objednané v našem E-shopu expedujeme do 3 pracovních dní,zpravidla v den vaší objednávky..Pokud si přejete,můžete se u nás zaregistrovat,učinit objednávku však můžete i bez registrace. Velmi důležité je aby jste na Vás zanechali telefonický,případně e-mailový kontakt,na který vám bude odeslané potvrzení Vaší objednávky. Veškeré zboží si můžete objednat také  telefonicky.

INFORMACE PRO VÁŽENÉ ZÁKAZNÍKY NAŠEHO ONLINE OBCHODU Veškeré objednávky našich klientů jsou expedovány z centrálního skladu ve městě Beroun na adrese našeho hlavního partnera společnosti Hry a Herní konzole-Jan Petrus. Našim cílem je co nejrychlejší dodání zboží,které jste si objednali,či předobjednali v našem Online obchodě.Stav zboží které vidíte v našem webovém katalogu je online..Není však vyloučená možnost a může se stát,že určité položky Vaší objednávky nejsou v době objednání na skladě.Vzhledem k této skutečnosti jsou Vaše objednávky expedovány po částech. Způsob přepravy zásilky si zvolíte před potvrzením objednávky v poslední části objednávkového formuláře.V případě že se rozhodnete pro platbu převodem na účet,je zapotřebí mít s námi uzavřenou smlouvu.V případě jakých-koliv nejasností,či dotazů,nás neváhejte kontaktovat na naší e-mailové adrese,nebo prostřednictvím komunikačních programů ICQ a Skype.

V případě objednání zboží k osobnímu odběru (způsob přepravy nebo převzetí zásilky si zvolíte v posledním kroku před odesláním objednávky) Vám bude zboží rezervováno do 48Hod..Takovéto objednávky jsou k vyzvednutí nikoliv na adrese sídla naší firmy,ale na adrese našeho hlavního partnera ve městě Beroun Hry a Herní Konzole-Švermova 1368-Po-Pá 8.00-17.00hod, So 8.00-12.00hod..Cena zboží kterou vidíte na našich stránkách je konečná včetně DPH 21%.Ve většině případů je zboží připravené k vyzvednutí tentýž den,kdy byla objednávka provedena.Na Vaše E-mailové zprávy se snažíme reagovat nejpozději do 24hod.V případě že máte dotaz týkající se Vašich objednávek,uveďte do předmětu E-mailových zpráv vždy č. Vaší objednávky.Jste-li netrpělivý a  již se nemůžete dočkat,až si Váš balíček od dopravce převezmete,klidně nám zavolejte,Vaše dotazy a připomínky rádi zodpovíme .


 
 
Příjem konzolí na opravu

 
nejlépe po předchozí telefonické dohodě na tel. čísle 602 846 421,
prostřednictvím programu SKYPE (www.servis-konzoli.cz) ICQ (592239946), nebo provedením objednávky a doručení přístroje na adresu: servis konzoli, Praha 2 - Karlovo nám. 29, 120 00.

Děkujeme!
Váš herní partner Gamesparadise je tu pro Vás po celý rok (24/7)

Zboží v sekci GP Specials je možné po provedení objednávky odebrat osobně na adrese servis konzoli  Karlovo nám. 29, Praha 2, 120 00. Doporučujeme uvést v objednávce Vaše tel. číslo,abychom Vás mohli neprodleně kontaktovat,po případě upřesnit nejbližší možný termín odběru.


 
DÁLE OPRAVUJEME A PROVÁDÍME ODBLOKY MOBILNÍCH TELEFONŮ,NAHRAJEME ČEŠTINU DO ČÍNSKÝCH TELEFONŮ A PROVÁDÍME VEŠKERÉ OPRAVY IPHONE..

Zásilková služba naší společnosti je zajišťována prostřednictvím smluvního partnera společnosti Jan Petrus-Hry a herní konzole.